VACATURE senior milieuconsultant deskundige water bij Sertius

19 september 2017

Weer een vacature in de sector: Sertius is op zoek naar een deskundige water met enige werkervaring, voor het team in Drongen. 

Senior milieuconsultant - deskundige water

Wij zoeken tot versterking van ons team te Drongen een bio-ingenieur of industrieel ingenieur chemie, biochemie of milieutechnologie met een eerste werkervaring van 3 - 5 jaar. Doel is om in ons team, onder begeleiding van ervaren milieuconsultants uit te groeien tot erkend MER deskundige water en ons team bij te staan bij het uitvoeren van technische haalbaarheidsstudies, hemelwaterstudies, studies tot optimalisatie van bestaande waterzuiveringsinstallaties, waterbesparende maatregelen bij onze klanten.

Profiel

Bio-ingenieur of Industrieel Ingenieur chemie, biochemie, milieutechnologie

Functie

Senior Milieuconsultant - deskundige.

Aanbod

Wij bieden u een contract voor onbepaalde duur in een lerende boeiende dynamische omgeving met een competitief salaris en voordelenpakket dat in overeenstemming is met uw ervaring.

Meer info via Sertius.

VACATURE senior milieuconsultant deskundige water bij Sertius

Meer items
Webdesign by

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

x